DİJİ 3.0

Diji 3.0

Günümüzde artık akıllı cihazlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Dijital dünyamıza uyum sağlamak istedik ve alışveriş deneyimini dijital dokunuşlarla renklendirdik.
  1. Ana sayfa
  2. Yaşam tarzı
  3. DİJİ 3.0

Ziyaretçilerimiz kat planlarımızı 3D deneyimleyerek gitmek istedikleri mağazalara giden yolu gerçeğe çok yakın biçimde görebiliyor. Ayrıca akıllı telefonlarına ekrandaki QR kod okutularak yürürken gidilecek yolu görme imkanıyla alışveriş zevki daha kolay ve eğlenceli hale geliyor.

Ziyaretçilerimiz çektikleri fotoğrafları zemin katta bulunan dev ekranda yayımlayıp birbirinden farklı modlar ile yaratıcılıklarını sergileme imkânına sahip. Çekilen her bir fotoğrafı QR kod aracığıyla kendi akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz. Dilerseniz Marmara Park AVM’nin Facebook, Pinterest ve Tumblr sekmelerinde fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.

Ziyaretçilerimiz Mallwall aracığıyla birbirinden güzel oyunları oynama, PhotoBuzzer’da çekilen fotoğrafları görüp beğenme, mağazaların güncel kampanyaları ile ilgili bilgi edinme şansına dev ekran keyfiyle sahip oluyor. 

Çocuklar için tasarladığımız oyun alanında çocuklar birbirinden eğlenceli uzay temalı oyunları oynayarak keyifli vakit geçirmekle birlikte hediye edilen bilekliklerine puan yükleyebiliyorlar.

1. katta bulunan ve Education (eğitim) ile Entertainment (eğlence) kelimelerinin birleşimine sahip ismiyle eğlendirirken öğreten bir alan olma özelliğinde 7’den 70’e herkese hitap eden  Edutainment, güneş sistemi ve gezegenleri keyifli bir dil ile aktaran çeşitli bilgilerle herkesin bir şeyler alabileceği alışveriş yaparken de bilgilenebileceği bir nokta.

Ziyaretçilerimiz Love to Shop uygulamamızı indirerek hem mağazalardaki kampanya ve indirimleri keşfedebilir hem de tüm bunları yaparken topladıkları puanlar ile hediyeler kazanabilirler.

Marmara Park Diji