Atasun Optik

  1. Ana sayfa
  2. Mağazalar
  3. ATASUN OPTİK
ATASUN OPTİK

Atasun Optik

Atasun Optik olarak 2007 yılında, 44 ülkede 7.000’den fazla noktası ve 37.000’den fazla çalışanı ile optik perakende sektörünün küresel liderlerinden GrandVision’ın %100 iştiraki olarak Türkiye’de hizmet vermeye başladık.

Geride bıraktığımız yıllarda sektöründe en çok tavsiye edilen perakende lideri olma vizyonuyla yürüttüğümüz çalışmalar, müşterilerimizin takdiriyle kazanılmış birçok ödülü getirmesinin yanı sıra bizleri “Optik perakendede akla gelen ilk marka*” konumuna taşıdı. İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla 53 ilde ulaştığımız 264'ün üzerinde noktamız, e-ticaret yapımız ve mobil uygulamamızla müşterilerimizin Türkiye’nin her yerinden 7/24 bizlere ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Atasun Optik’te yaptığımız her işin merkezinde müşterilerimizin olduğu bilinciyle, güler yüzlü, deneyimli ekibimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Müşterilerimizi kaliteli hizmet, ürün çeşitliliği, şeffaf ve ekonomik fiyatlar ile buluşturuyoruz. Ömür boyu ücretsiz bakım, 7 günde iade, 30 günde değişim imkânı ve 2 yıl garanti ile kalite güvencesi sözü veriyoruz.

Sektörde müşterilerimiz için birçok ilke imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Atasun Plus müşteri programı ile müşterilerimizi daha yakından tanıyor ve ihtiyaçlarını belirleyerek kişiye özel birçok fırsat ve ayrıcalık sağlıyoruz. Çocukları önemsiyor; “Atasun Optik’te Çocukların Yeri Ayrı” diyerek hayata geçirdiğimiz Çocuk Kulübümüzle mutluluklarına katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

Atasun Optik olarak sahip olduğumuz değerlerle müşterilerimizi odak noktamıza alıp, ihtiyaç duyulan her an ve her yerde, deneyimimiz ve ekonomik fiyatlarımızla, her gün yüzbinlerce müşterimizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

*Bağımsız araştırma şirketi IPSOS tarafından yapılan 2018 FY ve 2019 H1 global brand monitor verilerine göre Atasun Optik, Türkiye’nin optik perakende sektöründe akla ilk gelen markadır.