Kullanım Şartları

  1. Ana sayfa
  2. Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Yazılar

http://www.marmarapark.com/ web sitesi Marmara Park Alışveriş Merkezi’ne ait bir web sitesidir. Site içerisinde Marmara Park  Alışveriş Merkezi’ne ait haber, görsel ve yazıları bulabilirsiniz.

Sitedeki Linkler

http://www.marmarapark.com sitesine dış kaynaklara giden açık linkler yerleştirilmiştir. Dış kaynaklı sitelerin içerikleri takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı

http://www.marmarapark.com tarafından yazılan yazıların ve http://www.marmarapark.com  tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür. Sosyal Ağ paylaşım butonlarını kullanarak site içeriğini dış kaynaklarda paylaşmanız ve önermeniz ziyaretçinin inisiyatifindedir.

Kullanım Şartları

  • Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
  • Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorunda değilsiniz. Kaynak belirtmek isterseniz alt kısımdaki şablonları kullanabilirsiniz.
  1. Bu yazı  http://www.marmarapark.com’dan alınmıştır.
  2. Kaynak : http://www.marmarapark.com
  3. Yada sitenizden  http://www.marmarapark.com adresine link vermelisiniz.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkını  http://www.marmarapark.com adına Marmara Park  Alışveriş Merkezi saklı tutar.